Polderkol - winkel 
 
Op dit moment zijn er door heel Nederland  ongeveer 50 winkels en therapeuten waar de Polderkol producten te verkrijgen zijn.
Van Groningen tot Limburg in iedere provincie is een leuke winkel te vinden. 
Kijk vooral even onder aan de lijst of op de kaart naar een winkel bij U in de buurt.
Misschien heeft U nog tip`s of mooie, leuke winkels waar de Polderkol producten verkocht kunnen worden,
of bent U als winkelier of therapeut geÔnteresseerd in de producten.
Neem dan contact met ons op wij staan altijd open voor nieuwe ideeŽn.

Polderkol producten zijn te vinden in de volgende winkels:


De Polderkol weergeven op een grotere kaart

 

Provincie    Winkel  Adres Plaats Telefoon Website
Brabant Martinís Health Shop Kap. J.A. Heerenstraat 11 Best 0499-379901 www.mhsonline.nl
Flevoland Ekolander  Biologische winkel Snijdersstraat 4  Lelystad 0320 - 412113 www.ekolander.nl
Flevoland Flevolandschap Natuurpark   Vlotgrasweg 11  Lelystad 0320- 286111 www.flevo-landschap.nl
Flevoland De Gesteentetuin Keileemweg 1 Schokland 0527-652210 www.flevolandschap.nl
Flevoland De Trekvogel Oostvaardersdiep 16 Almere 036-5322449 www.flevolandschap.nl
Flevoland Hoeve vredeveld    Zeeasterweg 15  Lelystad 06-14154993. www.hoevevredeveld.nl
Flevoland Zenith Natuurvoeding Rivierenlaan 169 Lelystad 0320-255507 www.zenith-natuursupermarkt.nl
Friesland De RietNymf Griendweg 103 Munnikeburen 0561-451706 www.derietnymf.nl
Friesland Bonaventura      T` Schoar 8   Ternaad Friesland 0519-321422 www.bio-bonaventura.nl
Friesland Kloosterman Reform en Natuurvoeding Rinia van Nautaweg 35 Gytsjerk 058-2561282  
Friesland  Ecoshop Helder Visserburen 32 Lemmer 0514- 56 46 19 www.ecoshophelder.nl
Friesland  Bewust & Mooi Oosterburen 38 Midsland Terschelling 084-2100379 www.bewustenmooi.nl
Friesland  De Gulderoede Keppelstraat 34 Dokkum 0519-220 011 www.deguldenroede.com
Gelderland  Kardoen Natuurvoeding Marktplein 9 Bennekom 0318- 413 067 www.kardoen.nl
Gelderland  Natuurwinkel Amersfoort Leusderweg 27 Amersfoort 033 462 2432 www.natuurwinkel.nl
Gelderland De koehoorn Dieserstraat 33 Zutphen 0575- 518248  
Gelderland Hof van Twello Rijksstraatweg 17 Twello   www.hofvantwello.nl
Gelderland Natuurvoeding Doorn Kampweg 30 a Doorn 0343- 416889
Gelderland Boerderijwinkel Luemes 't Goor 59 Ulft 0315- 631536 www.facebook.com/LandwinkelLuemes
Gelderland Simply Delicious - Velp Parkstraat 2 Velp 026-3613836 www.simplydelicious.nl
Gelderland Simply Delicious-Arnhem Burgemeester Weertsstraat 73 Arnhem 026-8483117 www.simplydelicious.nl
Gelderland Simply Delicious-Oosterbeek Cornelis Koningstraat 2 Oosterbeek 026-3392380 www.simplydelicious.nl
Gelderland Het Volle Pond Houtkampstraat 58 Doetinchem 0314- 343 928 www.hetvollepond.nl
Groningen De Morgenster Biologische Winkel Hoofdstraat 45    Hoogezand 0598-397502  
Groningen  Brood nodig  Vismarkt te Groningen Groningen 0594 5185 www.brood-nodig.info
Groningen  Hortus botanicus Haren Kerklaan 34 Haren 050 537 0053 www.hortusharen.nl
Noord Holland De Hortus  Amsterdam Plantage Middenlaan 2a Amsterdam 020-6259021 www.dehortus.nl
Noord-Holland Rozemarijn Santť Venkelstraat 30 Haarlem 023-535 5920 www.raphaelstichting.nl/rozemarijn-sante
Noord-Holland Ekodis Natuurvoeding  Beukenplein 73 Amsterdam 020-694 6327 www.ekodis.nl
Noord-Holland Duyvendak Natuurvoeding Noorderhoofd straat 13 Krommenie 075-6223920 www.duyvendaknatuurvoeding.nl
Noord-Holland Spruit Westerstraat 30-32 Enkhuizen 0228 - 322 419 www.spruit.co
Noord- Holland Kiebert Natuurlijk Binnenweg 119 Heemstede  023- 528 0672 www.kiebertnatuurlijk.nl
Noord-Holland Natuurwinkel Overveen Bloemendaalseweg 228 Overveen 023- 5250764 www.natuurwinkeloverveen.nl
Noord-Holland  De Katwouder  Hoogedijk 16 Katwoude www.katwouder.nl
Overijssel Natuurvoeding  't Hofje Broederstraat 25 Kampen 038- 3337988  
Overijssel Han's Natuurvoeding Schuttenstraat 4 Almelo 0546- 810025 www.hansnatuurvoeding.nl
Overijssel Ecocentrum Emma Emmastraat 189 Enschede 053- 434 8145 www.ecocentrumemma.nl
Utrecht De Natuurwinkel Leusderweg 27 Amersfoort 033 462 2432 www.natuurwinkel.nl
Utecht Geertjes Hoeve Thematerweg 5 Haarzuilens 030 677 5053 www.geertjeshoeve.nl
Utecht Zorgboerderij de Hondspol Gooijerdijk 20 Driebergen 030- 22 55 555 www.lievegoed.nl/hondspol
Zeeland Body & Co Brouwerijstraat 11 Oostburg 0117- 440200 Body & Co Facebook
Zuid-Holland Drogisterij de Hazelaar Julianastraat 38 Alphen aan den Rijn 0172-477861 www.drogisterij-dehazelaar.nl
Zuid-Holland  Boerderij 't Geertje Geerweg 7 Zoeterwoude 071- 580 2642 www.hetgeertje.nl
Zuid-Holland Natuurlijk Dichtbij Kasteellaan 9 Schipluiden 015 -215 51 74 www.natuurlijk-dichtbij.nl
Zuid-Holland Natuurvoedingswinkel Brandnetel Vrouwensteeg 5 Leiden  071-512 7138 www.brandnetelbio.nl
Zuid-Holland Naturel Bioshop Hoogstraat 47 Leerdam 06- 4394 6817 www.naturelbioshop.nl
Zuid-Holland Reformhuis Ligthart BV Terweeweg 84 Oegstgeest 071-5150115 www.reformhuisligthart.com

 

  Therapeuten en andere leuke bedrijven waar de producten te verkrijgen zijn:

Provincie Bedrijf Adres Plaats Telefoon Website
Flevoland Kom in balans Dukaat 122 Dronten 0321-316931 www.ik-ben-wie-ik-ben.nl
Groningen Charge van Ittersumstraat 2 Groningen   06-53634529 www.chargejezelf.nl
Groningen Het Helperhart Kochstraat 1-2 Groningen 06 - 14241109 www.helperhart.nl
Zeeland  Haar Natuurlijk Keizersstraat 6 Goes 0113-252889 www.kapsalonhaarnatuurlijk.nl
Limburg Oer Mama Meester ter Voertstraat 29 Griendtsveen 06-19444887 www.oermama.nl
Brabant Praktijk Gongsun Rozenkransstraat 100 St. Willebrord 06-55708206 www.gongsun.nl
                                                 
  
         

Winkelpresentatie in An-dijvie te Rotterdam